Balmar Alternator 150 AMP 12V 4" Dual Foot Saddle K6 Pulley w/Isolated Ground [604-150-K6]
MSRP:
Was:
Sale Price:
Now:
You save:
- SKU:
- CWR-97455
- UPC:
- MPN:
- 604-150-K6
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
Alternator 150 AMP 12V 4" Dual Foot Saddle K6 Pulley with Isolated Ground
Alternator, 604 Series, 150A, 12V, Saddle Mount (Dual Foot), 4in, K6 Serpentine Pulley, Isolated Ground 4" J-180-Style Mounting; Typical for Caterpillar, Cummins, Detroit Diesel & John Deere Engines.
Replaces: 604-150-SR-IG
- Amperage: 150A