Scanstrut Black Small Deck Seal Connector .83" Cables - .35"-.55" [DS21B-P-BLK]
MSRP:
Was:
Sale Price:
Now:
You save:
- SKU:
- CWR-80723
- UPC:
- MPN:
- DS21B-P-BLK
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
DS21B-P-BLK Vertical Cable Seal - Black
Features:
- Watertight installation - 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
- Fits cable size (diameter) - .35" to .55" (9 - 14 mm)
- Fits connector size up to .83" (21 mm) in diameter
- Height - .81" (20.5 mm)