Scanstrut DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal - Black *5-Pack [DS21A-P-BLK-5]
MSRP:
Was:
Sale Price:
Now:
You save:
- SKU:
- CWR-93981
- UPC:
- MPN:
- DS21A-P-BLK-5
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal - Black **5-Pack
Features:
- Watertight installation - 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
- Fits cable size (diameter) - .17" to .31" (4 - 9 mm)
- Fits connector size up to .83" (21 mm) in diameter
- Height - .81" (20.5 mm)