Victron MIDI-Fuse 125A/32V (Package of 5) [CIP132125010]
MSRP:
Was:
Sale Price:
Now:
You save:
- SKU:
- CWR-103488
- UPC:
- MPN:
- CIP132125010
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
×
MIDI-Fuse 125A/32V (Package of 5)
Specifications:
- Max Current Rating: 125 amps
- Max Voltage Rating: 32 volts
- Approximate Voltage Drop: 60 mV
- Cold Resistance: 0.30 mΩ